Продължително и постоянно главоболие

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ивета
Posts: 1
Joined: Fri May 25, 2018 3:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Продължително и постоянно главоболие

Postby Ивета » Fri May 25, 2018 3:32 pm

Здравейте,радвам се,че намерих този форум и се надявам да получа някакъв отговор относно проблема ми.
На 25 години съм,162 см,42.5 кг ,преди 1 година и 8 месеца родих. Килограмите ми в момента са по-ниски(4кг) от тези,с които Забременях.От началното училище имам пристъпи, които мога да опиша така: нетърпима болка в слепоочието,около веждата,само в лявата страна на главата.Понякога съм повръщала ,след което ми олеква.След медец отново,или два.Траеха по ден,рядко съм чувствала неразположение и лека болка и на следващия. Напоследък обаче тези кризи зачестиха,а от 10 дни вече имам тъпа,пареща болка пак едностранно и пак в същата половина на главата,но обезболяващите,които приемах - аспирин и миг 400 ,предписани от невролог,след поставена диагноза мигрена,не ми помогнаха. Искам да уточня,че главоболието ми по-тежест е далеч от обичайните кризи,но е целодневно,дискомфортно.Нямам други симптоми,освен гадене,което обаче го отдавам на менструацията ми,която настъпи преди два дни. Склонна съм да се съглася с диагнозата Мигрена,тъй като наистина кризите ми са възниквали от цигарен дим,около деня на менструацията,от студено,от нерви,от глад,от горещина,от продължително четене,а понякога,без да са налице тези основания. Много съм притеснена да нямам тумор,не е обичайно за мен да ме боли глава,да не говорим толкова дълъг период от време.Пращат ме на Ямр,но ще ходя чак другия месец.Правих рентген на шийни прешлени профил-нямам ошипяване.Неврологът ми каза да се мажа с мехлем и да пия афламил ,защото предполага,че проблемът идва от грубначния стълб,мускули и т.н ,тъй като съм доста слаба.10 години съм тренирала модерен балет,но от 5 години не го правя. Пушех до преди 5 дни от 1 година по една цигара на ден,след смъртта на баба ми и чичо ми,преди това никога не съм. Имам и диагноза астигматизъм и диоптър 1.5 ,поставени от очен лекар онзи ден ,но не знам мога Лу да свържа болката в тила с очите. Усещам дразнене в лявото око,от вятъра,от студено,като поема въздух през носа усещам как ми стига до челото над окото.Болката ми иначе се мести-но от два дни предимно е отзад на тила,близо до ухото преминава над ухото няколко пръста и отгоре на главата както и около окото. Сутрин ставам трудно,все едно имам махмурлук,сякаш като не съм яла или съм навън на жегата става по-зле.Смених и възглавницата,защото ми беше адски висока,но не мисля,че от нея се получава тази тупа болка, която не спира. От днес почвам да пия амфимила и ще видя действа ли.Моля ви за някакво мнение,защото съм уплашена и постоянно го мисля!!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests