разкъсани връзки на рамо

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
allximika
Posts: 1
Joined: Tue Apr 21, 2015 11:56 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

разкъсани връзки на рамо

Postby allximika » Tue Apr 21, 2015 12:13 pm

Търся второ мнение.
Вчера паднах докато карах сноуборд върху дясното си рамо.Чу се хрясссс.
Отидох в пирогов и ме снимаха но не чуха според мен какво им обяснявам. Казаха разкъсани връзки но не съвсем защото ключицата все още се държала за рамото... иначе щяла да хвръкне съвсем на горе... сега луфта който се виждаше на снимката е около 1 см.
Опитах се да обясня че ръката я мърдам на страни и назад , но като тръгна да я мърдам(вдигам) наперд няма никакъв резултат... много остра пареща болка в предната част на рамото и никакво движение! Та именно това че нямам шанс да я мръдна напред ме притеснява да не са тотално разкъсани връзките?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: разкъсани връзки на рамо

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:19 am

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти. Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests