Имам проблем

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dorcho
Posts: 1
Joined: Wed Jun 30, 2010 5:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам проблем

Postby dorcho » Wed Jun 30, 2010 7:22 pm

purvo se izvinqvam 4e pi6a na latinica prosto mi e za purvi put zna4i ot septemvri e problema i nqma re6enie i tova si e po vreme na razhodka slu4aino si pomislih amo mi se zavie svqt ili ne6to podobno taka i stana za 5 dni podred kruvnoto malko nisko i normalno ne e rqzko promenlivo bilo na 21 godini sum 178 sm i 100kg sled tova zapo4na korema i po to4no ot lqvata 4ast na rebroto pod surceto izkliu4vah si4ko sus surceto poradi tova 4e be e nad a e pod mina sedmica otidoh na lekar bilo nastinka otidoh v pirogov i nikakuv rezultat sled koeto mina v dqsno rqdko me bole6e v lqvo posle i v sredata v stomaha trudno mi be6e da di6am ili pone si vuobrazqvah otidoh pri edna fel6erka koqto ne izpolzva ma6ini ama na dosta hora e pomognala kaza ni6to ti nqma ne e seriozno nqma smisul da hodi6 kudeto i da bilo da oba4e ne minava6e ot vreme na vreme leka bolka v lqvoto zurno otidoh na kardiolog kaza ima6 malko no...... otidoh pri druga tq kaza izsledvaniq pkk asat gliukoza i t.n sled koeto imah si4ko dobro spored neq samo kaza kvo e tova i tova be6e 172 hemoglobin kaza ni6to ti nqma i taka prepisa mi deanksit pih go i imah podobrenie re6i6 4e nestava taka na 21 da se 4uvstvam kato na 70 edva li ne sprqh go i kak da go kaza ne sum izpadal v depresiq ta da kaja 4e e to4no tova otidoh pri su6tata lekarka kazah 4e sum go sprql tq kaza az 6ti kaja koga a tova mislq 4e nqma6e da stane i me prati na psihiatur ne otidoh ne sum lud hodih na exo kaza samo pregunata jlu4ka i ni6to prati me na gastro enterolog ne hodih nqmah bolkta v korema ve4e i zatova otnovo pih deanksit pak gore dolu dobre ama ne bqh spokoen 4e nqma diagnoza a go piq zapo4na bolka v lqvata gurda kato ve4e6 edva zaspivah bolkata be6e si4ko ot tipa na sviva6ta tupa(koqto ne mi e mn qsno na koq kazvat to4no)i se usilva6e premestvah se na rugata strana i olekva i pak se zasilva dokato ne zaspq sutrin edni bodeji use6tah v lqvata gurda bolkata be6e mejdu gurdite sega oba4e si4ko mina v dqsno pri prav stoej me boli teji mi dqsnata gurda i me zadu6ava kato hodq i govorq burzo gurloto me zatiska zadu6ava no ne vinagi trudno preglu6tam kato kaja tiq ne6ta na doktor toi kazva na nervna po4va ili vnu6enie koeto spored mene e lesno da se kaje taka ako ima nqkakvi idei 6te sledq temata
Mnogo blagodarq predvaritelno

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Имам проблем

Postby ptomoff » Thu Jul 01, 2010 11:23 pm

Пиши на кирилица, ако искаш помощ!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests