Принтерите от НЗОК

Софтуер за медици или медицина за вашия софтуер - проблемът лесно може да бъде решен.
ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Sep 16, 2007 8:50 pm

Някои устройства, като тези за които говори фотографа, си имат OCR, който влиза в цената на устройството. Лошото е, че не работи с кирилица и верятно трябва да се мине на платен вариант.

lion
Posts: 103
Joined: Tue Mar 28, 2006 2:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby lion » Mon Sep 17, 2007 12:47 pm

Не приемай по-долу написаното с лоши чувства :) .
Безсмислено е да си купуваш прекрасна книга , но написана на китайски (естествено - при положение че не знаеш този хубав и звучен език). Така че е безпредметно обсъждането на OCR без кирилица :D . Извини ме пак - не можах да се въздържа да не го напиша.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Sep 18, 2007 3:22 pm

Давайте да учим китайски! Като не разбирам какво да правя. И колко струва OCR с кирилица?

lion
Posts: 103
Joined: Tue Mar 28, 2006 2:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby lion » Tue Sep 18, 2007 5:55 pm

Преди година и половина "каШата" решиха, че ще ми стъжнят живота като ми отказаха да ми дават неосигурените на файл - даваха ми ги само на хартия с надеждата да пропусна някой неосигурен и да ми натресат солени глоби. Тогава екстрено трябваше да реша проблема със скенера и OCR-a. Тогава по съвет на мой приятел купих Mustek 1248UB който скенер се продаваше с кирилишки OCR. Скенера работи бавно - една страница се сканира за около 30-40сек но пък OCR-a работи много добре на кирилица. А най-важното от всичко беше, че скенера + OCR-a струваха 82лв. :shock:

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Oct 21, 2007 12:19 pm

Големи идиоти са тия от вашата здравна каса. При нас най-много дя ти удържата сумата с кредитно известие. А нали се сещаш, че профилактиката е толкова добре платена, че няма да си скубя кисите за няколко лева.

lion
Posts: 103
Joined: Tue Mar 28, 2006 2:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby lion » Mon Oct 22, 2007 5:16 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “PC доктор”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests