Какво заслужават такива хора?!

Всичко, което не се отнася до горните форуми.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Какво заслужават такива хора?!

Postby fotografa » Fri Jan 15, 2010 5:56 pm

Лекарят е длъжен да отиде на домашно пасещение, когато му кажат, че възрастна жена е паднала, има световъртеж и схващане на едната половина на тялото. Естествено незабавно отидох на адреса и представете си какво заварих! Бабата с богатирски замах сечеше дърва на дребни подпалки! Онемях от дърварските и умения и влязох в апартамента да се съфирясам, а вътре ме посрещна пияната и внучка!!! Проведох някакъв преглед и и изписах необходимото, но като слизах по стълбите усетих, че ми се гади. Все още продължава да ми се гади и ми се изпари желанието за работа. Ако някой колега прочете този постинг нека ме посъветва как да спра гадеето, защото ща не ща трябва да продължа да работя. :evil: :evil: :evil:

werewolf_
Posts: 51
Joined: Sun Dec 28, 2008 6:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby werewolf_ » Fri Jan 15, 2010 7:25 pm

интересен пост :)

аз не съм колега, но все пак да знаеш че и от двата лагера - пациенти и доктори има и добри и лоши. Бабите няма да ги промениш, трябва да свикнеш, тя си казва "на мен малко ми остава на тоя свят" и си прави каквото знае, ама като й се разтупа сърцето викат линейка, а не катафалка, така че стискай зъби. А инак аз лично познавам пияни доктори - чичо ми също е ходил пиян на работа, особено дежурствата по нова година... А внучката хубава ли беше ;) дай адреса не ЛС :) Това в кръга на шегата разбира се, стана ми интересно за бабата защото и аз вкъщи си имам една такава и въпреки че ми е кръв не оправдава глупостите дето прави, ама нейна си работа, не се гаси туй що не гасне :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jan 21, 2010 9:39 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

milena66
Posts: 21
Joined: Mon Aug 17, 2015 12:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Какво заслужават такива хора?!

Postby milena66 » Thu Sep 10, 2015 1:29 pm

Вашата работа изисква да се срещате с всякакви хора, но това е, че никога не знаете в каква ситуация ще попаднете, един път може да е просто шега, а друг път човекът наистина да се нуждае от спешна помощ, но това, което мога да те посъветвам е никога да не се отказваш, защото да помагаш на хората е нещо безценно.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Дъра-бъра”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests