Проблем, искам да умра.

Всичко, което не се отнася до горните форуми.
life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем, искам да умра.

Postby life_is_shit_ » Thu Oct 09, 2008 1:05 am

Имам проблем, нуждая се да поговоря с някой, искам да умра, не не в преносния смисал а в буквалния.

За пореден път в живота си можеби ще остана сам, самотата ме убива. И друг път ми се е искало да умра, но сега май беше по - силно, стоях на прозореца ( на 5-етаж ) и гледах надолу, чудех се какво да направя.

Сдухва ме факта че може да не умра ако скоча... наистина не знам какво да правя, но не искам да живея вече такъв живот.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 09, 2008 1:43 am

Здравей,

има толкова много причини, заради които си струва да се живее и толкова малко, заради които си струва да се умре.

На колко си години и какъв ти е полът?

Защо сам? Какъв е точно проблемът?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

RE:

Postby life_is_shit_ » Thu Oct 09, 2008 11:39 am

На 23 съм, мъж. Сам съм защото мисля че моето момиче иска да ме остави..

Ние не сме от много одавна заедно, можеби 1 година, но моя проблем е че много бързо се влюбвам и после много ме боли.
Не за пръв път ми се случва да остана сам, но преди съм бил в родния ми град и родителите ми бяха там, сега вече не съм. Живея сам на квартира ( айде не сам със съквартиранта ми ) но въпроса е че нямам близки хора до себе си.

До момента това ми е най - дългата връзка и много неща правехме заедно и много съм свикнал с нея....

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Thu Oct 09, 2008 12:10 pm

скачай човече кво го мислиш толко аз скочих ама от 4-ти етаж и си счупих крак и ръка...от петия ще оживееш...надявам се....и тогава ще разбереш дали искаш да скочиш от по-високо :!: :?: :?: :!:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 09, 2008 6:32 pm

Към "Гост": по-добре да запазиш мълчание! :x

--------------------

Виж какво, това че някой би могъл да те остави или те оставя не е причина, заради която трябва да прекъснеш съществуването си. Да не забрявяме и факта, че може да останеш инвалид за цял живот, освен това физическите болки са направо непоносими, вярвай ми, аз все при такива уморени от живота пристигам и гледката е ужасяваща, освен това за тях остават непоправими последици.

Самотата е присъща за нашето модерно общество. Тя е нормалното състояние на човека. Събирането в групи е породено от факта, че в група индивидите оцеляват по-лесно при трудна среда, но в модерното консуматорско общество такава необходимост за оцеляване няма и хората няма и защо насилствено да се събират на групи, ако не го искат. Парадоксално, но факт.

И все пак това са природни феномени, които не ти помагат много.

Нито ще е първата, нито последната. Всеки преживява трудни моменти. Ключът е да разбереш за себе си какво ти прави удоволствие извън това да си с нея и да се занимаваш с него. Няма общовалидно решение за всеки. Всеки страда, всеки се гърчи, това показва, че имаш заряд и сърце, че можеш да обичаш.

Но е добре да постъпиш трезво и да си кажеш, че не можеш заради чувствата на някой друг да вземаш решения за ТВОЯ живот и здраве. От където и да скочиш може само по-зле да стане, а не по-добре. С какво последиците от такива мерки биха ти помогнали?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Лили
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Лили » Fri Oct 10, 2008 9:55 am

Да се самоубиеш ?! Най-голямата глупост, бягство от трудностите. Живота е за силните а жени ,колкото искаш!!! На 23год- възраст когато най-хубавото ти предстои. Моят син е на тази възраст и знам как иска нещата да се случват веднага. Имайте търпение...!Говори с приятел с майка си с хора които обичаш.
Струва си да се живее ,винаги има за какво. По този начин искаш да привлечеш вниманието към себе си , повярвай има и други начини. Този е най- тъпия след 40 дни ще те забравят. Бори се в живота всеки е решен да граби, да се бори, да печели. Ти си победителят или неудачникът. От теб зависи да си на върха!

life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby life_is_shit_ » Fri Oct 10, 2008 10:16 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Oct 10, 2008 7:57 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sat Oct 11, 2008 4:50 pm


life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

РЕ:

Postby life_is_shit_ » Mon Oct 13, 2008 10:55 am


Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Re: РЕ:

Postby Нелогична » Mon Oct 13, 2008 3:37 pm


Евита
Posts: 15
Joined: Sat May 17, 2008 3:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Евита » Mon Oct 13, 2008 8:28 pm


life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

RE:

Postby life_is_shit_ » Tue Oct 14, 2008 10:16 am


Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Re: RE:

Postby Нелогична » Tue Oct 14, 2008 1:08 pm


life_is_shit_
Posts: 6
Joined: Thu Oct 09, 2008 12:57 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

RE:

Postby life_is_shit_ » Tue Oct 14, 2008 3:14 pm

Не е така, човек не е определен за друг, хората са взаимозаименяеми.

Ако беше така хората нямаше да се развеждат.

За това няма да оставя моята половинка сама, тя може да бъде щастлива с друг дори аз да сам жив.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Дъра-бъра”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests