Перник УНГ д-р Стоицева

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ирек Спасов
Posts: 1
Joined: Sat Mar 24, 2012 11:39 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Перник УНГ д-р Стоицева

Postby Ирек Спасов » Tue Mar 27, 2012 7:28 pm

Имам проблем с ушите и отидох при личния ми лекар и ми даде направление за УНГ. Отидох при доктор Стоицева, която ме прегледа и ми каза че ми е спукано тъпанчето. Изписа ми антибиотици и ме попита дали ми трябва болничен защото може за това да ми даде, аз и отговорих че вече личния лекар ми е дал 5 дни болничен и не ми трябва към момента. Това се случи на 14.03.2012г. На 19.03.2012 отидох при д-р Стоицева на преглед. Каза че имам подобрение, но трябва да продължавам с антибиотиците и останалите предписани лекарства. Поисках болничен защото стария ми е изтекъл. Отговора беше "на повечето пациенти като им кажа, че трябва да минат през комисия за продължаване на болничния се отказват". Искам да обърнете внимание че не казва че аз трябва да мина през такава комисия, но ми отказва мълчаливо да издаде болничния. След като ми каза за комисията аз попитах какво представлява и казах, че ще отида на тази комисия. След като не се отказах като съм чул че трябва да мина през комисия и казах че ще мина доктор Стоицева каза че не е сигурна дали ще искат да ме хоспитализират. Аз попитах защо да влизам в болница. Тя отговори че повечето пациенти като чуят за комисия при продължаване на болничен се отказват. Аз казах че ще мина на комисия, но не искам да оставам в болница. Тя ми отговори че не е сигурна дали ще искат да ме хоспитализират.
Ако ви се струва че пиша объркано и не може да разберете какво е нужно да се направи за този болничен, значи разбирате как съм се чувствал тогава. След като няколко пъти се повториха въпросите и отговорите от горния неясен кръговрат аз разбрах че не иска да ми издаде болничен. Отидох на другия ден при личния лекар и обясних че не съм получил болничен и че трябвало да мина през някаква комисия, но Стоицева не пожела да ме прати на тази комисия и не обясни какво трябва да направя за да получа болничен. Личния лекар каза че няма нужда от каквато и да била комисия и ми удължи болничния с още 4 дни. Оказа се че личния лекар може да издава до 10 дни без да се минава през комисия, а специалистите (като д-р Стоицева) могат до 30 дни БЕЗ КОМИСИЯ. Имайки предвид горепосочените факти стигнах до извода, че д-р Стоицева е чакала да и предложа рушвет за да си свърши работата. Имайки предвид че доктора ме изнудва като подлага на риск здравето ми с цел да се облагодетелсва финансово реших че аз немога да продължа да се лекувам при този РЕКЕТЬОР Стоицева. Това от което се страхувам е че би могло здравето ми да бъде умишлено влошено с цел да се удължи лечението. Проблема е че вече съм си ползвал направлението и немога да взема ново и трябва да чакам да мине месеца. Ако някой може да ми каже къде и как да се оплача официално от РЕКЕТЬОР Стоицева.
Ако на вас или някой ваш познат се наложи да ползвате нуждите на УНГ в Перник имайте предвид какво може да ви се случи при РЕКЕТЬОР Стоицева.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests