дулчева и стоянкина

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Sat Apr 21, 2007 10:37 pm

Темата малко заприлича на "3 в 1". :lol:
Ако прецени, модераторът да направи нужното разместване. :!:

stefaniva
Posts: 3
Joined: Sat Apr 21, 2007 4:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby stefaniva » Mon Apr 23, 2007 4:35 pm

Nellina,
Ако модераторите не ти се разсърдят, пусни две отделни теми за случаите в "Хигия" и "Здраве".
Нека четат хората! Пациентите имам предвид.

гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

хигия

Postby гост » Sat Jul 05, 2008 4:34 pm


Nellina
Posts: 43
Joined: Thu Dec 14, 2006 8:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Nellina » Tue Jul 08, 2008 7:37 am

В какво се опитваш да ни убедиш - че акушерките са по-важни от докторите ли? Това звучи доста инфантилно...
Чудя се от коя акушерка съм най-доволна? От тази, която не ми даваше да си погледна термометъра след раждането? Или от тази, която ми се хилеше ехидно, когато потърсих Генчева 12 дни след като родих, заради високата температура, която вдигах? Или може би най-доволна трябва да бъда от тази, заради която отидох да родя в "Хигия", която считах за истинска приятелка, която беше в течение на всичко, което се случва с мен и ...ме предаде...
Трички номинирах...Коя е по-по-най, изберете сами!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests