Оплакване - 5та градска - "др." Вихър Василев

Искате да се оплачете или да похвалите някой лекар, фелдшер или медицинска сестра. Тук е мястото.
Моля, когато пишете оплакване или похвала, обяснете точно какви са причината и фактите, накарали ви да се оплачете или да похвалите. Постове неотговарящи на това изсикване ще бъдат изтривани.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
гост
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Оплакване - 5та градска - "др." Вихър Василев

Postby гост » Tue Jun 10, 2008 12:52 pm

Имам поблем с едното ухо и днес трябваше да си направя аудиограма в 5та градска болница. След аудиограмата ме заведоха в кабинета УНГ, където трябваше да ме прегледа "др." Вихър Василев.

Моето мнение за него: изключително арогантен, надут, предубден и некомпетентен "доктор", който се отнася с огромен НЕпрофесионализъм към пациентите си, насочва вниманието си към несъществуващи проблеми плод на неговата фантазия (в случая дали съм там за да си взема болничен), вместо да го насочи към проблема на пациента и евентуалното му разрешение. На всичкото отгоре трябваше едва ли не да му вадя думите с ченгел от устата за да разбера какъв ми е проблема и какви възможности имам за да го разреша.

Към управлението на 5та градска: Моля вземете мерки! Такива "доктори" единствено оронват престижа на вашата професия с пренебржителното си отношениекъм пациентите, и създават чувство за недоврие и несигурност.

Към евентуалните пациенти на този "доктор": По добре си платете за частен лекар от колкото да попаднете в рцете на човек който работи колкото за да вземе заплата в края на месеца и евентуално някой "бакшиш"

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Книга за похвали и оплаквания”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests