имам въпрос за инсулиновото плато

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
twins
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

имам въпрос за инсулиновото плато

Postby twins » Sat Jul 28, 2007 10:46 pm

От известно време тренирам във фитнеса.Преди няколко дни реших да си взема някакъв gainer за качване на мускулна маса и се спрях на един които ми препоръча човека в магазина.прочетох че деистват като осигутяват непрекуснато отделяне на инсулин.това е инсулиново плато нали така или не?та въпросът ми е:
Може ли да се разболее човек от диабет ако взема такъв тип протеини зашото съм чувал че от диабет може да се разболееш ако панкреасът се "умори" да произвежда инсулин.
По такъв начин може ли като ги вземам изветсно време после организма ми да му е трудно да произвежда инсулин и да се разболея от диабет!
Ще очаквам отговори и мнения:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 239 guests