ПЕТНА ОТ СОЛАРИУМ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pipilota
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ПЕТНА ОТ СОЛАРИУМ

Postby pipilota » Wed Apr 18, 2007 10:12 am

Здравейте, появиха ми се ,някакви по- тъмни петна от солариум, по краката и то изведнъж. Ходя ве4е 6 месеца на солариум и чак сега ми се появиха
Някой знае ли как да ги премахна...някакви мазила или....?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue May 01, 2007 7:43 am

Веднъж появили се ми се струв, че трудно ще се махнат. Солариума е хубаво нещо, но и с него не бива да е прекалява. Спазваш ли препоръчваното време за престой?

sky_high__
Posts: 17
Joined: Tue May 26, 2009 2:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sky_high__ » Thu May 28, 2009 9:39 am

Добре де, никой ли толкова не разбра, е солариума е нещо наистина опасно и забранено в някой страни /Америка,Гърция,Португалия малко ли ти се струват/??? Може ли насила да си застаряваш кожата- нещо, което всички с всякакви средства се опитват да забавят... солариума е най-сеирозната глупост! С изключение на хората, които един път на 2 месеца ходят по 10 мин. за съвсем лек тен /това са болнаво бледи хора/, за да се чувстват не толкова прозрачни. От столетия насам белотата на кожата се счита за най-голямото богатство.Бялата раса е откачила.... Петната могат да се третират с избелващи кожата козметични продукти. Забрави за солариума и за слънцето през лятото една година поне.Ако искаш да имаш нормална кожа. Иначе петната са ми всеки ден пред очите - козметик съм. Положението се вложава, жалко, че не можеш да види собствената си кожа под микроскоп. Ще закрещиш..... Модата е убиец, жено! Не й се поддавай с цената на здравата и красива естествена кожа. Успех!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jun 07, 2009 12:21 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 238 guests