Въпрос за сърцето

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос за сърцето

Postby Guest » Fri Feb 23, 2007 1:52 am

трудно ми е да опиша,но понякога сърцето ми се държи странно.мога най точно да го обясна като притупкване.например когато съм в покой или се движа се случва пулсът ми да се забърза.друг път пък пулсът ми пак става странен,бих го нарекла ускорен. :roll: :roll: :roll: :roll: на ккаво можаг да се дължат подолбни истории?на 21 съм да уточня.
и още нещо да питам.дългото ходене вредно ли е за сърцето?например онзи ден си направих доста дълга разходка и после се чувствах уморена,но в същото време и приятно уморена.дали мога да си навредя ако се качвам пеша постълбите по често отколкото с асансьор?години наред го правя.обичам и да танцувам и често си денся.това вредно ли е също?
реално кога човек трябва да посети кардиолог?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Wed Feb 28, 2007 6:04 pm

Посетете джипито, пък то би трябвало да прецени нуждата от кардиолог. Ходенето по стълби е хубаво, но не помага, защото не е достатъчно. Пожелавам Ви интензивен спорт. Това ще ви донесе хармония и така нареченаа от Павлов "мускулна радост".


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 133 guests