Вадене на рамо

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
B_borisov
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Вадене на рамо

Postby B_borisov » Thu Jan 25, 2007 11:43 am

Здравейте! Извадих си рамото, отидох в Пирогов, снимаха ме, наместиха го и ми казаха да отида след 5дни за контролен преглед. Отидох аз след 5 дни и и лекарката, която трябваше да ме прегледа само ми записа имената и ме пита дали ми е добре превръзката и ме прати да ме превържат като ми каза да нося новата превъзка 30дни. Въпроса ми е наистина ли трябва още 30 дни да нося тази превръзка. Толкова ли е времето за възстановяване след такава травма?
ПС: за първи път си вадя рамо

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Jan 25, 2007 12:52 pm

Кое те кара да се съмнвваш в думите на лекарката?

b_borisov
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby b_borisov » Thu Jan 25, 2007 4:21 pm

ми това, че дори не ме прегледа.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Jan 25, 2007 6:16 pm

Ами мен целия ме беше потрошила една кола и на връх медицинския празник и мен не ме прегледаха, въпреки че съм лекар и съм работил в Пирогов. Така че няма нишо страшно. Това е подходът, това е лечението и както аз се оправих, тъй ще се оправиш и ти. За 30 дни. Но после трябва да внимаваш, защото сега вече раменната става много по-лесно може да се луксира. Но пак няма проблем - с един такъв приятел висим заедно по скалите, защото се занимаваме с алпинизъм. Успех :!:


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 248 guests