Припадъци

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Тони
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Припадъци

Postby Тони » Thu Jan 18, 2007 12:55 pm

Моля за помощ! От време на време припадам, последните пъти се случва нощем ставайки до тоалетна, мисля че не ставам рязко, но усещам че ще припадна и в крайна сметка за части от секундата вече съм в безсъзнание. Преди време ходих на ЕЕГ на мозъка, казаха че няма нищо, възможно ли е да е ниска кръвна захар - мерили са ми я преди рано сутрин - беше 2,1. Лечимо ли е всичко това, или просто трябва да си живея така. Снощи пак ми се случи, нищо не помня, но явно съм се ударила на дръжката на вратата, главата отзад страшно ме боли като от удар, а и мъжът ми чул трясък и ме намерил на земята. Моля да ме посъветвате какво да правя или към кого да се обърна! Благодаря.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri Jan 19, 2007 8:01 pm

Отиди при невролог.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 149 guests