Задна Хрема

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
elika
Posts: 1
Joined: Tue Oct 10, 2017 6:37 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Задна Хрема

Postby elika » Tue Oct 10, 2017 7:00 pm

Здравейте, аз съм жена на 32 год, 57 кг, 170 см, непушач и повече от 1 год. се боря със задна хрема без никакъв резултат. Минала съм през няколко специалиста УНГ, алерголог, гастроентеролог, хомеопат и причина не можем да открием. Резултатът от скенера е "хипертрофия на носна лигавица". Ползвала съм всякакви спрейове по лекарско предписание- Назонекс,Стеримар, Фитоназал, Коларгол,Еуфорбиум композиум; медикаменти - Кларинасе,Геломитрол форте, Ксизал. Правя промивки със сол по предписание на лекар, които също не помогат. Преди седмица пуснах микробилогия ,заради сгъстяване на секретите и се изолира Стафилокок Ауреус. Тъй като в момента съм в начална бременност ми изписаха Цинабсин и Тонзилотрен, но от 7 дни прием няма промяна. Чувството е ужасно, единствено спокойствие имам, когато се храня или спя. Моля дайте съвет към какъв специалист да се обърна и какви изследвания да пусна.Благодаря предварително.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests