Жена на 36 години 46 кг. 164 пуша 5-6 цигари, отслабване с 4 кг .Имам проблем с косопаизследванияхипофизата ендокринолож

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Емилия
Posts: 1
Joined: Sun Sep 03, 2017 12:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Жена на 36 години 46 кг. 164 пуша 5-6 цигари, отслабване с 4 кг .Имам проблем с косопаизследванияхипофизата ендокринолож

Postby Емилия » Sun Sep 03, 2017 12:12 pm

:oops: Някой да ме посъветва дали е правилна изобщо тази диагноза,много съм притеснена.
Правиха ми изследвания за да се открие причината за косопада.
Оказа се при изследванията на Вегеталогично изследване че имам нарушения на хипофизата.
Невроложката ме посъветва да направим ЯМР.Ендокриноложката обаче беше пуснала и изследвания за щитовидната жлеза, ехограф в норма няма увеличение на щитовидната жлеза.Хормони в норма и ме разтърси диагнозата и която постави Нетоксична гуша, неуточнена.Назначи ми лечение със Селен,Вицетин , Цефасел и витамин В1.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests