Болка в долната челюст

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Istatev
Posts: 1
Joined: Sat Mar 04, 2017 7:41 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в долната челюст

Postby Istatev » Sat Mar 04, 2017 8:09 pm

Здравейте!Момче на 23г. съм.Имам високо кръвно налягане и го лекувам от 2г.От 1 година имам прекачания на сърцето заради които ми изписаха да пия и бета блокер.Правени са ми пълни изследвания като сърце,бъбреци,счетовидна жлеза и всичко уж в норми.Проблема започна от това че вече близо половин година имам нещо като дискомфорт в гърдите и болки в лявата ръка.Обиколих една камара кардиолози,стигнах и до София (аз съм от Велико Търново) и всички твърдят че сърцето ми е напълно здраво.И така до преди седмица докато болката от ръкато и рамото започна да се усеща в долната челюст местаща се до лявото ухо.През деня като съм на работа на няколко пъти ми прилошава с лек дискомфорт и затопляне в гърдите дори и чувство за гадене.Четей в интернет и останах потресен и много изплашен.Едва ли не симптопи на инфарк!!Веднага си записах час при лекуващия ми кардиолог.Отидох правиха ми кардиограма,мери ми кръвното каза че от ехография нямашо нуждо защото преди месец ми прави и нямало място за притеснение.Здрав си това му бяха думите.Но аз не се чувсвам добре и дори в момента като пиша ме боли долната челюст и лявото ухо.Дали тези болки наистина могат да са някакъв симптом или да имам някакво запушване на сърцето на такава въздраст.От няколко дни сутрин като се събудя чувм сърцето в ушите си и ако 3-4 удара са еднакви на следващия шумът е по-силен.Всички оплаквания не се провокират от физическо натоварване.Дайте ми съвет каде да ходя и какво да правя защото вече ще се побъркам.Живея в страх че това са симптоми на инфаркт и че ще умра.Пуша умерено по 4-5 цигари предимно вечер.Ако някой има желанир да ми даде съвет или види последната ми кардиограма от преди 2 дни ще кача снимка.Благодаря предварително!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests