Проблем със сърдечно съдовата система

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fellow
Posts: 1
Joined: Wed Jan 18, 2017 6:02 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем със сърдечно съдовата система

Postby fellow » Wed Jan 18, 2017 6:39 pm

Здравейте, от няколко месеца обикалям лекари и не виждам резултати. Ще опитам да обясня какво ми е, ако може да дадете съвет.

От лятото имам ускорен пулс и сърцебиене, не обръщах особено внимание, но есента след няколко дневен прием на Невробекс, получих криза с ужасно ускорен пулс. Пих 1/2 пропранолол и отидох в спешното. Там пулса вече беше паднал на 90. Спрях невробекс, но тези кризи продължиха през 2-3 дни и то с неравномерно биене на сърцето - редуваше по силни с по слаби удари, от слабите ми причерняваше пред очите.
Тръгнах по лекари - кардиолог и ендокринолог. Не откриха причина и ме пратиха на психиатър. Изписаха ми АД, той спря кризите с неравномерно биене,но пулса ми се ускори още повече. Изписаха ми друг АД -същата работа. Спрях го след като една сутрин се събудих с пулс над 100.
Реших да пробвам с пропранолол минимална доза от 10мг , още от първото хапче ми прималя и ми стана лошо на стомаха и слънчевия сплит. Мерих кръвно - нормално.

Вече не знам какъв лекар да посетя. Имам една особена слабост и прималяване в слънчевия сплит, когато вървя по дълго ми става лошо на стомаха все едно ще повръщам, което сигурно идва от сърцето пак. Реагирам с ускорен пулс на някои храни - боб, картофи, ядки, шоколад, мляко...Пулса си е висок по принцип. Взех да слабея защото не мога да ям достатъчно заради сърцето.
За протокола съм на 41г, жена, 50кг, 1,66м, не пуша.
Пия само мента-глог-валериан на капки, но са слаби и нямат кой знае какъв ефект.
Имам нужда от съвет, лекарствата определено не ми помагат. Всъщност сърцето ми реагира със сърцебиене и качване на пулса на всеки медикамент. Нямам идея какво се случва в моята ЦНС, знам само че обиколих 3ма психиатри и 2ма кардиолози и то добри.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests