щитовидна жлеза

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
limited
Posts: 1
Joined: Sat May 21, 2016 11:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

щитовидна жлеза

Postby limited » Fri Jul 29, 2016 3:52 pm

Бих искала да Ви попитам нещо, ...има ли начин по моите кръвни изследвания някой от показателите да подскаже дали имам проблем със щитовидна жлеза? Знам, че Тъй като не разполагам с финанси, за да си пусна необходими изследвания за щитовидна жлеза, се чудя дали по моите кръвни някой показател ''говори'' дали имам хормонален проблем , произтичащ от тази щитовидна жлеза..
докторите сте запознати с някои компоненти, които говорят за даден проблем, или подсказват евентуален такъв.........
понеже при прегледа от гинеколога всичко ми е ок, само имам бактерии , за които ми назначиха антибиотик....
но клепачите, брадичката-отекли от април и очите-много ме болят постоянно, та.....дали има някакъв начин да се предположи дали има проблем със щитовидната жлеза?
Прегледа при офтамолога се състоя преди появата на отеклите ми клепачи, и изместването на ирисите.....
имам и косопад, вече 3 месеца не мога да се отърва от акне-гноино,което се появи с цикъла ми и така и не си отива вече 3 месеца(мислех че е от гинекологичен проблем, хормонален, от преглед-гинеколог стана ясно, че не е от там, то тогава другия хормонопроизводител е щитовидна жлеза) и Дам ,ПОСТОЯННА умора..........постоянно очите ме БОЛЯТ ,болят, натежават и ми се спи и отекла брадичка-постоянно,и умората, имам болки и гадене слънчев сплит всеки ден и мускулни и ставни сковавания(пръсти на ръцете, пръсти на краката,се подуват и сковават, появяват се подкожни възли между показалец и палец, болезнен възел и сковава показалеца.....подуми се и отече глезен на крака, скова ми се за 2 седмици десния крак.....куцах....после се нормализира.....случаи на мускулна слабост.....не ме държат краката и тн
ходих на ревматолог преди 3 дена,имало данни за фибромиалгия, но тея моите очи не спират да ме болят и да са уморени от април +отекли клепачи и брадичка,,,,може и да е щитовидната жлеза и тя причинявала дори мускулни и ставни болки........
Ако Ви е известен такъв показател...? Моля не ми се сърдете за въпросите....Опитвам се да си помогна.........
Много Моля за отговор, ако има такъв показател, .......Съжалявам, ако Ви притеснявам с въпроси
Жена на 30, не пуша, не ям месо от 2 годишна,не пия(дори бира), никакви наркотици.....само кафе и шоколад :)
Много ми се иска някои да знае такъв показател.......
с Уважение
Attachments
Jul_26_2016_1469543216219 - Copy.jpg
(951.91 KiB) Not downloaded yet
Jul_26_2016_1469543297921 - Copy.jpg
(2.07 MiB) Not downloaded yet

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests