Проблем с крайниците

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
daviz5
Posts: 1
Joined: Tue May 17, 2016 11:35 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с крайниците

Postby daviz5 » Tue May 17, 2016 11:44 am

Здравейте, аз съм момче на 14 години, висок съм 176 см, тежа 59 кг. Преди една година (май 2015) започна една слабост в моите крака и ръце. Когато започна да мисля за тях, те отслабват и чувствам огромен дискомфорт. Цяло лято се мъчех, а и понеже съм активен спортист този проблем пречеше и на спортните ми занимания, не можех да тичам без краката ми да отслабнат, и всичко това защото мисля за тях. Когато мисълта ми е за нещо друго този проблем изчезва. И така с началото на новата учебна година всичко като че ли премина, но преди 1-2 седмици тази слабост се завърна, демек отново се сетих за този проблем. Не знам дали е от значение, но страдам от Лека степен на обсесивно-компулсивно разстройство. Много ще съм ви благодарен ако по някакъв начин успеете да ми помогнете или поне да се опитате.

Yoanzlatinov
Posts: 2
Joined: Wed Apr 12, 2017 9:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с крайниците

Postby Yoanzlatinov » Thu Apr 13, 2017 3:05 am

Здравйте аз съм мъж на 23 гофини тежа 73 кила висок съм 1.94 пушач съм пуша от половин кутия до цяла на ден нямам алергии или поне все ощенв съм се срещал с такива. Имам нуждя от помощ със съвети и предположения. Преди три месеца някъде забелязах от горната страна между показалеца и средния пръст една малка подътина не усещах болка и нв и обърнах особенно голямо внимание което явно е било грешка. Постепенно с времето тя се оголемяваше но не много и така до деня в който се реших да отида на лекар понеже не съм здравно осигурен се надявах да не е нещо сериозно. Отидох при травматолог и той ме изпрати за снимка като предполагаше че е счупен прешлен, но не беше. Изписа ми един гел от два лева на име Арника и каза да се мажа всяка вечер и да не си натоварвам ръката . Не ми постави никаква диагноза на лицето му личеше че изобщо не е наясно какво е а ине гоинтересуваше каза ми след един месец ако не е изчезнало пак да отида. Така мазах ли мазах с таяарника но стана по зле! Вдигна температура тази ръка.. нещо ражоти там под това подуто топче което не еособенно твърдо, следващата промяна пак беше на зле ръката ми се поду до такова положение че изглеждаше като чужда а това топче стана още по голямо и се првмести малко под показалеца усещам и понякога лека болка в него когато го свивам...и така не издържах ръката вдигаше толкова температура че чак ме тресеше стигна се до там че не ми позволява да си боравя с нея като нормален човек. Купих си антибиотик Диклофенак дуо и започнах да го пия през 12 часа и така отока падна но тази бучка си седи там малко надолу по продължението на показалеца непосредствено срещо палеца седи все надута и зачервена. Температурата също изчезна но за моменти вечер пак се появява. Така вече сме в третия месец и още не мога да се оттърва от това болестно състояние тъкмо съборя отока и като се върна отработа отново съм с оток и температура в китката още пия хапчетата които сам си предписах и се мажа с Арника. Днеска се порових отново в чичо гугал и рших да си купя един магнезиев гел. Отчаян съм и разочарован от докторите в нашия град ЗАЩО по дяволите нямам диагноза??? Какво е втова тромбофлибит? Възпялено сухожилие? Заварчик и монтажник съм но чак такава преумора не съм усещал не помня и да съм се удрял.. не знаю до колко е сериозно и как да се лекува следващият ми час при доктора който успях да запиша и чак след двадесеттина дни... Страхувам се да несе влуши още повече.. вече не мога да свивам средния пръст и показалеца си нормално дори когато де опитвам усещам нещо като лека болка и някакворазтягане от средата накитката където е подутината нагоре към тези два пръста. Започвам да се притеснявам и то доста


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests