Късо гемче

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
no3331
Posts: 1
Joined: Mon Mar 07, 2016 11:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Късо гемче

Postby no3331 » Mon Mar 07, 2016 11:30 pm

Здравейте,

Мъж съм на 24 години,тежък съм около 75 кг., висок 178, нямам алергии, не приемам никакви лекарства, пуша около 1 кутия цигари на ден. Може да се каже, че съм напълнял през последната година и половина с 10-на кг.

Обмислям варианта да ми направят операция на късото гемче.В момента не живея в България, работя в чужбина(в офис). Интересуваме колко време е възстановителния процес след такава операция? Дали това ще ми попречи да ходя на работа? Какви медикаменти се взимат за по-бързо оздравяване. Извинявам се ако темата не е подходяща за този форум. Преди да я напиша опитах да намеря информация, но не успях.

Благодаря Ви предварително за отделеното време.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests