Инфекция,бучка, или усукване?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Romanatwood
Posts: 2
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:45 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Инфекция,бучка, или усукване?

Postby Romanatwood » Tue Mar 01, 2016 4:57 pm

Здравейте, на почти 18 години съм. Преди седмица-две бях с момиче пред интимни отношения, без да съм си свалил панталона или да съм изваждал гениталите си ме заболя точно преди това. Бъбреците и лявата страна над тестиса и самия той. Отидох до тоалетната и на пипане имаше странно усещане, сякаш беше скъсан на парчета, панирах се и отидох до спешното с 300, от там ме пратиха към друга клиника защото не е надежден хирурга в спешното, а беше 12 часа през ноща. Гледа ме и опипва някаква жена, прати ме при хирурга, той ме прегледа и каза ,че ми е усукан левия тестис и просто ми е слабо място. Въпроса е ,че преди това ми е заставал между свивката на крака и това се е получавало от рязко движение, напъване, и прочие. Каза ,че ми е слабо място и трябва да правя компреси и да пия обезболяващи и антибиотик.. След 2 дена отидох на хирург през деня, правих изследваня на кръв от вената и на урина, каза ,че всичко е окей и няма нищо по тези показатели. На прегледа каза ,че няма съмнение за торзио, а ,че е сериозна инфекция ,но не е опасно... Бях на гентамицин 3 дена по 2 на веднъж, след това отново отидох на преглед и каза ,че всичко е наред няма нищо и съм окей и съм се панирал повечето и ми е на психическа основа.. От тогава до сега има седмица минала и болка имам даже се премества към дясната страна, не е като от началото, но я има. Тези дни намерих и бучки на усещане са като вена и в нея някакво меко топче.. От лявата страна под тестиса е по-голямичко, от дясната под е по-малко. Досаждал съм достатъчно на хирурга по телефона, и ме е срам вече да му се обаждам или да ходя да питам .. Някакви предположения? Четох в нета ,че е възможно от незадоволяване или задържане да се оформят топчета пълно със сперматозоиди, а другия вариант е за киста... Но знам ,че кистата е над тестиса не под него.. Благодаря!

Romanatwood
Posts: 2
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:45 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Инфекция,бучка, или усукване?

Postby Romanatwood » Tue Mar 01, 2016 10:16 pm

Някой?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests