Моля помогнете

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SyllaBear
Posts: 11
Joined: Sun Feb 10, 2013 11:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Моля помогнете

Postby SyllaBear » Sat Nov 07, 2015 1:17 am

Значи мъж на 22 години 168висок,нямам алергии към лекарства ,непушач съм.При мен килограмите си ги качвам и свалям от стресовата работа.Искам да опиша моят проблем:Преди 4,5 години бях по пълен с теглото и реших да отслабна гладувайки,голяма грешка.Свалих доста килограми,но за сметка на това вече нямам апетит и не чуствам почти глад,нямам болки по стомаха.Значи на тези години мисля че прекалявах да се самодоволявам,правех го всеки ден понякога по 2,3 ,4 пъти ,на сухо или колкото и гадно да звучи със слунка.Един ден на главичката на пениса ми излезе едно кръгло зачервено нещо :oops: поседя, 1,2,3 дена променяше си форми.Един ден, забелязах че уретрата ми е зачервено и каналчето на доло особено ясно зачервяване се вижда когато кожата е суха , и уретата е 80% винаги червена ,когато се изкъпя понякога даже не забелязвам никакво зачервяване.Лек дискомфорт при по стегнати панталони дънки се получава ,нямам никакъв секрет.В гр.Хасково пускал съм кръвни тестове,+креатинин ,стерилна урина ,нормална урина ,Посявка на еякулат ,За Кандида от уретрата. тези изследвания съм ги повтарял по ,2,3 пъти.Всичко е в норма и отрицателен.Последно като си бях на България си пуснах уретрален секрет.По думите на лекаря там са Хеликобактери пилори,не съм сигурен в този тест посетих тук в Германия уролог който по антибиограма ми предписа Цефурокс 500мг ,ефект не виждам.Не знам какво да си мисля.Нямам оплаквания като цяло леко заради тоя дискомфорт като уринирам понякога , леко штипе ,ако приемам достатъчно течности безпроблемно си уринирам.Сега лекарствата ми свършиха неорентиран съм какво може да бъде.Моля за помощ.Мисля че ако имам наистина Хелико Бактери да не съм си ги вкарал сам при самозодоволяване,със слунка.Тези дни мисля да посетя гастроен гастроентеролог, заради тази бактерия,уж която съм носител, или си внушавам понякога наблудавам, болки по пениса мн рядко.
Image
Image
Image
Image

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests