:)

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
radi55
Posts: 19
Joined: Tue Aug 18, 2015 12:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

:)

Postby radi55 » Fri Sep 25, 2015 11:49 am

Здравейте! Аз съм жена на 32 години и работя като сервитьорка, постоянно съм на крак и с течение на времето ми се получиха разширени вени. Първо, че изглеждат ужасно, второто, което е още по-неприятно е, че също ме болят краката супер много. Някой, ако има изпитан метод за лечение, го моля да ми помогне.

milena66
Posts: 21
Joined: Mon Aug 17, 2015 12:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: :)

Postby milena66 » Sat Sep 26, 2015 10:58 am

Здравей! Аз съм продавач-консултант в една верига магазини и съм постоянно съм на крак, също имах този проблем с разширените вени. Като цяло беше много неприятно и аз реших да започна да търся някакво реешение, реших да ги премахна с лазер, виж https://www.youtube.com/watch?v=1Eb2FCeFv58 . Аз останах доволна дано и ти намериш решение за проблема си, защото е наистина много неприяна работа.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests