Дали е простата?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
spacemaind
Posts: 19
Joined: Sat Nov 24, 2012 10:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Дали е простата?

Postby spacemaind » Tue Jul 07, 2015 7:51 pm

Здравейте.33год мъж 181/76кг. имам проблем в момента,който се състои в по-често уриниране през нощта и това ми прави проблем със съня-като стана 2 или 3 пъти през нощта и след това през деня главата ме цепи или боли.Мислех първоначално,че проблема идва от червата тъй като
имам хроничен гастрит и от един определен период киселинни храни като сладко,кисело зеле и други не ми понасят добре.Почват едни спазми долу в корема към пикочния мехур и след това разстройство.Спазмите наистина са в областта на пикочния мехур,затова почнах да пия уринал акут и имам подобрение-нямам спазми,но ако ям същите храни пак имам разстройство.Това не ми реши проблема със съня и ставането по малка нужда през нощта.Има някакво напрежение когато ходя,нямам парене.Когато са активирани процесите ходя по 4 пъти през нощта да уринирам и това тотално ми разсипва съня.Почти съм сигурен,че проблема не е в напрежение или стрес,тъй като съм пил мелатонин макс за спокоен сън-няма промяна.От 2-3 години почна да ми капе косата.Четох,че простатата е свързана с дехидротестостерона,който е свързан с косопада.Дали проблема е там?Въпроса ми е към какъв специалист да се обърна-гастроентеролог,уролог?Искам само да отбележа,че последните години много често съм пил антибиотици за венци -по 2-3 пъти в годината клиндамицин незнам дали и това не оказва някакво влияние.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests