Проблем след полов акт

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
invisible23
Posts: 2
Joined: Wed Apr 29, 2015 7:54 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем след полов акт

Postby invisible23 » Wed Apr 29, 2015 8:11 am

Здравейте! Преди няколко седмици имах полов акт с приятеля си. Правихме го 2 дни подред като актът беше малко по-грубичък и аз се протърках. Като цяло усещах голямо напрежение и болка,но за 1-2 дена отшумя. И преди ми се е случвало при по-груб c*кc,а и признавам си не винаги съм достатъчно овлажнена. Да,обаче след около 1 седмица започна едно щипане,често уриниране. Симптоми на цистит(който между другото карам за 2 път и то с гадната бактерия Ешерихия Коли). Течението ми си е съвсем нормално,няма неприятен цвят или мирис,нямам сърбеж илш нещо друго,само неприятнот чувство на щипане(и все едно съм се избърсала твърде грубо с хартията). може би трябва да спомена,че преди няколко седмици завърших 2 месечно лечение за цистит,а след това ми се наложи и друг антибиотик за коляното. Менструацията ми закъснява с вече 10 дни( симптоми всакакви но менструация никаква),то искам да подчертая,че ВИНАГИ използвам презервативи. Винаги,а след акт обстойно ги проверявам. Реших също сама да си направя един "гино " преглед,нямах никакви ранички или ясно изразени съмнителни неща. На гинеколог ще ида след като ми дойде,и все пак ако не ми дойде до още 2,3 дена ще отида по-рано. Трябва да нося и стерилна урина,но като всеки път имам ПМС и просто се отказвам и става един омагьокан кръг. Може бсъщо трябва да отбележа че ми се наложи едно пътуване извън България(2,3 дена преди случката с приятеля ми) От тогава минаха вече 2 седмици а това щипане ще ме побърка както и честото пишкане... Моля ви за съвет... Момиче на 23 години
Допълнение: Менструация с последна дата,като обикновено е 35 дена

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем след полов акт

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 12:45 am

Здравейте!

Все пак си направете тест за бременност.
Необходими са пълна кръвна картина, AST титър, микробиологична посявка с допълнително изследване в микотична хранителна среда.

На резултатите ще се появи причинителя.

През останалото време, след вземането на пробите, можете за дългосрочно да започнете прием на ЦеТеБе 300 мг с цинк, ентерол в доза по едно на 8 часа, времето може и да не се спазва точно. По принцип има и пробиотични капсули, но нека първо излезе резултат.
Инфекцията е много вероятна - или пак е. коли или някаква микоза.
Лечими са бавно и със странични действия, ако не се лекувате състоянието може да се усложни и/или да стане хронично.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

milena66
Posts: 21
Joined: Mon Aug 17, 2015 12:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем след полов акт

Postby milena66 » Wed Sep 16, 2015 8:21 pm

Каква беше причината, открихте ли я?

radi55
Posts: 19
Joined: Tue Aug 18, 2015 12:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем след полов акт

Postby radi55 » Wed Oct 07, 2015 2:19 pm

И аз имах проблеми след полов акт, чувствах ужасно щипене, много неприятно, накрая отидох при Д-р Каляшева и тя много ми помогна, вече съм добре и съм спокойна.

milena66
Posts: 21
Joined: Mon Aug 17, 2015 12:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем след полов акт

Postby milena66 » Thu Oct 29, 2015 11:29 pm

Хубаво е, че си се оправила.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests