Храносмилателен проблем

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
frozener
Posts: 1
Joined: Thu Apr 02, 2015 9:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Храносмилателен проблем

Postby frozener » Thu Apr 02, 2015 9:26 pm

Здравейте,
Пиша тук, защото от 5 месеца имам проблем със храносмилателната и отделителната система, и се нуждая от второ мнение, защото смятам, че е сериозно.
Аз съм студент в чужбина за две години и миналата година първи семестър получих остри болки в стомаха и червата, особено след като изядох банан и усетих, че се е "заклещил" в стомаха ми. Не можех два месеца да ям месо от дискомфорт. Нямах никакъв глад, а също така и жажда. Преди това от отиването ми в чужбина до проблемите със здравето ядох нездравословно и гладувах, защото храната е скъпа и няма храните с които съм свикнал. Всеки ден ядох през 2 часа, за да засищам глада си и пиех йогурт, защото ме засищаше. След като дочаках да се върна в България за зимната ваканция бях на изследвания(ендоскопия) и установиха, че имам Еритемо-ексудативен пангастрит(лек), Булбит.Също така на листа с резултати пише оскъдно количество чист стомашен сок.
Казаха ми, че ми няма нищо и че мога да ям всичко. Минаха се няколко месеца, ядох месо и от време на време чувствах глад. Последния месец, обаче нямам никакъв глад и усещам сякаш храната по-дълго време стои в стомаха и трудно си поддържам килограмите. Отидох отново при лекар и тя ми каза утре да отнеса резултатите от ендоскопията и ще ми даде хранителен режим плюс пантропазол. Проблемът е, че аз бях на лекър и в чужбина и по предписание пиех това лекарство, което е уж за киселини, обаче аз не усещам да имам киселини. Възможно ли е йогурта и лошото хранене да са ми намалили киселините в стомаха? Ако е така предполагам, че и лечението ще е друго. Моля кажете си мнението, понеже този проблем го имам от доста време и трябва да го оправя.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Храносмилателен проблем

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:26 am

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти. Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

milena66
Posts: 21
Joined: Mon Aug 17, 2015 12:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Храносмилателен проблем

Postby milena66 » Sat Sep 26, 2015 12:17 pm

Намери ли решение на проблема си?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests