Неврологичен проблем?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eastman18
Posts: 2
Joined: Fri Dec 12, 2014 11:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Неврологичен проблем?

Postby eastman18 » Fri Dec 12, 2014 11:50 am

Здравейте,
На 20 год съм висок 1,85 и тежащ 80кг, мъж. От 2-3 месеца имам виене на свят , напрежение в главата, ушите ( и често в очите). ПОявява ми се шум в ушите заглъхвания и тн. Виенето на свят зависи от позицията в която ми е главата иначе нон стоп съм замаян всякаш съм употребявал голямо количество алкохол, а когато ходя полжоението става много зле.Правил съм си ЯМР на глава , Рентген на врат , ЕМГ (тъй като иамх треперения и слабост в мускулите. Там се установи проблем в c3-4-5-6, на рентгена имах леки спондилозни изменения но невролгоа не рпецени че това е проблем). Правих си и Допплер на врата, но всичко беше ок. Имам и една киста на пинеалната жлеза 8мм, която също казват че не е проблем. Отидох на отоневролог където след изследване се установи че имам проблем с вестибуларния апарат. Сега пия бетасерк (oт 16mg) 3x1 от 2 дни преди това карах на Вестибо 2 пъти дневно по една таблетка, но доктора прецени че трябва да заложа на бетасерк. Проблемът обаче е че чета че много хора никога не се оправят, а аз не мога да си позволя цял живот да съм така. Аз съм като труп. Има ли други хора с подобни симптоми , които са оздравяли ? Възможно ли е диагнозата да е грешна или пък да има друга причина за вестибуларно нарушение, което да се налага да се лекува? Доста съм млад, за да ми приключи живота сега...

*Забравих да спомена, че съм си правил и ЕКГ където всичко е наред. Кръвното също е наред.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Неврологичен проблем?

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:54 am

Трябва ЯМР на шиен сегмент.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests