проблем

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
jani782
Posts: 1
Joined: Wed Dec 10, 2014 10:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

проблем

Postby jani782 » Wed Dec 10, 2014 10:50 pm

Здравейте, на 26 години съм 45 кг. 155 см, раждала съм, детето мо е на 5. Проблеми от към полова система съм нямала никога. Имам нов партниор в живота от три месеца, преди два той се^щ оплака от дисконфорт на пениса ( той също до този момент е нямал проблвми, на 40 години е)и отиде на лекар, оказаха се гъбички... следователно аз също имах. Причината за появата им и до сега не е ясна. Преди мен той имаше дългогодишна връзка и след въпросната жена е бил само с мен. Неговия лекар е казал че може точно това да е причината, защото не е свикнал с моя организам( за мен това са глупости). Така лечението ни продалжи почти месец, при мен малко по дълго. c*кc правихме вчера без презврватив, днес той пак има оплаквания, дисконфорт изтръпване на главичката... каква може да е причината за тези неща. Извинявам се предварително за допуснати грешки, но ми се налага да пиша от твлефона.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: проблем

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 1:56 am

Гъбична инфекция може да е причината. Прави се микробиологична посявка на Вас и на него, включително и в микологична среда. Чакат се резултатите и после лечение с ясна цел.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests