Разчитане на кръвна картина - дете

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bibito89
Posts: 2
Joined: Mon Sep 15, 2014 2:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Разчитане на кръвна картина - дете

Postby bibito89 » Mon Sep 15, 2014 3:27 pm

Моля за помощ!
Моят син е на 2год, 11мес. /почти 3год/. Тежи около 13кг, нормален ръст за възрастта(слабичко, но много жилаво и енергично дете), няма установени заболявания.
От 5 дни това супер енергично дете е меко казано сънливо, ако преди редовно по 2-3 часа след ясла го гонех, в стремеж да съм поне на 2м от бягащото без спиране и ей-така за спорта хлапе, сега едва стига до края на блока и казва, че е изморен, че не може вече да ходи и аз го нося.., повърна няколкократно през една от последните нощи и друго нищо- нито температура, нито сополи, гърло и гърди- чисти (с/д GP). Вместо редовната борба с приспиването сега сам си иска да легне, казва че е изморен ДОРИ! час след сутрешното събуждане, вечер едва го задържам буден до 20h, при нормално ежедневно заспиване към 23h(с усилие от моя страна)

RDW% 13.8 (11.5 - 13.7)
HCT 0.339 (0.350 - 0.540)
MPV 6.3 (8.0 - 11.0)
LYM% 50.4 (37.5 - 45.0)
GRA% 40.1 (50.0 - 75.0)
MID 9.5 (5.0 - 8.0)

СУЕ 15

Помогнете, моля!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests