изгорен пенис с калиев перманганат

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
DIDO90
Posts: 1
Joined: Sat Aug 23, 2014 10:02 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

изгорен пенис с калиев перманганат

Postby DIDO90 » Sat Aug 23, 2014 6:20 pm

Историята ми е комична но за мен е трагична :)
Преди около 8 месеца когато бях на едно обучение и нямах ни най-малко време за глупости се случи...
Сабудих се с много силен сърбеж на пениса, по-точно главичката и около 2 пръста от кожата която я скрива, забелязах някакво петно като бемка и предположих че е някаква бъбичка.По принцип за мен е мистерия как сам я хванал имам сириоазна приятелка и поне в 50% от случейте го правим с кондом, както казах нямах време за доктори и тн но отидох предписаха ми крем(не помня как се казваше) 10 дена го мазах пез c*кc, след това още на първия ни акт кожата се поду много зачерви и много сърбеше, пак отидох при др лекар даде ми хапчета и така не помогна...
Реших да действам сам, обучението почни свърши и трябваше да тръгвам за чужбина да работа, взех си калиев перманганат, но не прочетох че не се разтваря целия и почнах да се поливам, болеше много, но викам значи действа, и найстина мина нооо, сега главичката вечно ми е суха, няма собственото си леко омазняване много по чоствителна е, а кожата(2-та пръста) избеля почти бяла стана, а преди там беше по тъмна дори от другата ми, вените вече ми се виждат мноого ясно, кожата си е увредена с една дума и супер чувствителна, което води до по кратки сексуални актове и лесно разраняване, дори капка от урината ме дразни толкова мн че се зачервявам и ме боли цял ден...
Молбата и е ако може да ми дадете съвет за лечение, или както аз си мисля всичко е загубено или е късно, надявам се поне главичката да възстановя(да не е суха а да се овлажнява) пробирам се след 4 месеца и половина и ако има решение ще почна да го прилагам след нова година... :(
Много се надявам да има лечение за моята глупост....мерси предварително

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests