проблем след простатектомия

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
roko2002
Posts: 1
Joined: Tue Jul 29, 2014 5:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

проблем след простатектомия

Postby roko2002 » Tue Jul 29, 2014 6:18 pm

Зравейте, м.12.2013г. оперираха баща ми от рак на простатата. (той е на 73г., висок около 1,80, около 70кг) В следствие на операцията се появи тромбо флебит. Лекува се вече 6 месеца (почти успешно). Но проблема е следният: След възстановяването от операцията се оказа, че баща ми няма сили в долната част на краката. Това безсилие към момента се увеличи толкова много, че татко не може да ходи без бастун. Не може да си повдигне който и да е от краката. Проблемът е локализиран само в долната част на краката (от колената надолу) Ходихме на различни специалисти: Уролог-оператор: "PSA е много ниско 0,002, следователно проблем с операцията няма, туморното образувание е отстранено успешно", Съдов хирург: "Със сигурност Вашият проблем с слабостта на краката не е свързан с тромбо флебита, който към момента е почти оправен", Невролог:"След направения скенер на кръста, не откривам проблем с нервите), Изследванията на сърцето не установиха проблем. Никой не може да каже дали проблема се дължи на операцията, но преди нея татко беше много активен.
Моля за Помощ. Баща ми става все по зле. Ако ходи около 20-30м с бастуна няма сила да се върне обратно. Ако падне не може да се изправи. Липсата на сила е само в долната част на краката. Благодаря предварително

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests