Странно състояние

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bensa
Posts: 1
Joined: Mon May 12, 2014 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Странно състояние

Postby bensa » Mon May 12, 2014 11:22 am

Здравейте, предварително се извинявам за дългата тема, но смятам за важно да опиша подробно състоянието си. Аз съм на 27год., мъж, спортувам редовно, храня се сравнително здравословно (избягвам пържени храни, фаст фууд и захарни изделия). От 2 дни изпитвам странно усещане в главата, не мога да го категоризирам към нищо.. най-прилича на чувството при висока температура (все едно всичко се случва на забавен каданс), като се навеждам, ставам или правя резки движения изпитвам лек дискомфорт. Също така имам съвсем леко изтръпване (иглички) на ръцете (дланите и пръстите). Кръвното ми е в границите на разумното 120/80, в най-лошия случай 130/90, кръвната ми захар е 5.8, нямам температура, нямам проблеми с координацията, усещанията за допир, вкус, мирис, топло и студено са си ОК. Нямам отпадналост или отлив на сила. Ходих на лекар и ми казаха, че всичко ми е наред и може да е на психическа или нервна основа.. Ако някой има предположение, моля да пише.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Странно състояние

Postby Bulgaricus » Wed May 14, 2014 4:19 pm

Какво спортувате, колко и кога?

Някакви медикаменти или добавки приемате ли?

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests