Температура след бронхит (при пациент с улцерозен колит)

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gothicman
Posts: 2
Joined: Fri Apr 25, 2014 6:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Температура след бронхит (при пациент с улцерозен колит)

Postby Gothicman » Fri Apr 25, 2014 6:24 pm

Здравейте,

пиша Ви с молба за съвет. На 33 години съм, висок 172 см, тежа 80 кг. Изкарах вирусно заболяване, което доведе до бронхит. Влязох в болница на инжекции - Медаксон за около седмица. По време на самото лечение ми се появи една температура от около 37 градуса, която продължава и сега след изписването. Има и потене през последните дни. Ще отшуми ли това, реакция от антибиотика ли е или е нещо недоизлекувано...не знам какво да предприема, моля за съвет.......Възможно ли е температурата да е реакция от многото лекарства и колко е нормално да продължи като време?
Същевременно аз си имам основно заболяване улцерозен колит - ХУКХ, което отслабва имунната ми система ( за него също пия поддържащи лекарства - Салофалк 2x 2табл. и Имуран - 2x 50 mg и Преднизолон( него по схема при криза ), който се опитвам да контролирам и затова не мога да пия каквото и да е, а неща които да не дразнят червата.....моля Ви за съвет и помощ...

Кръвни показатели при влизане в болница:
Левкоцити : 8,17 ( 3.5-10.5)
Неутрофилни левкоцити % 48,4% (44 -76)
Eритроцити 5,25 (4.20-6.20)
Хемоглобин 180 (130-180)
Хематокрит 0,52 (0.37-0.55)
Тромбоцити 204 (130-440)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Температура след бронхит (при пациент с улцерозен колит)

Postby Bulgaricus » Sat May 03, 2014 1:00 am

Като имате простъп на основното Ви заболяване имате ли повишаване на температурата?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Gothicman
Posts: 2
Joined: Fri Apr 25, 2014 6:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Температура след бронхит (при пациент с улцерозен колит)

Postby Gothicman » Tue May 06, 2014 2:15 pm

Случвало се е и да има подобна температура.......в момента се появява предимно следобедно време, а сутрин и късно вечер като че ли я няма или не се чувства....проблема е, че в гърлото има една сухота, секрети назад и моментни болки зад гръдната кост....има затормозяване на дишанетолллсякаш бронхите са засегнати.....тези симптоми са си почти от началото..нужен ли е друг антибиотик или ще отшумят постепенно?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Температура след бронхит (при пациент с улцерозен колит)

Postby Bulgaricus » Wed May 14, 2014 4:21 pm

А пушите ли и има ли нещо, което да влошава или подобрява симптомите?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests