Леки "тъпи" болки в дясното подребрието отпред и в гърба..

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zoba7112
Posts: 2
Joined: Fri Apr 04, 2014 1:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Леки "тъпи" болки в дясното подребрието отпред и в гърба..

Postby zoba7112 » Fri Apr 04, 2014 2:26 pm

Здравейте! Проблема е, че от няколко дни усещам лека "тъпа" болка, почти под ребрата в дясната част отпред и на гърба, по-често като седя или се наведа, случвало се е и когато се движа, вече 4/5-ти ден.. Решил съм след 2 дни, на 07.04.2014 понеделник да ида на доктор, но дотогава ако може "второ мнение"..? По точно болката (ако може така да се каже, защото повечето пъти не мисля че е болка, ами някакво усещане, незнам как да го опиша..), не е постоянна. Появява се, сутрин 2/3 часа след, като съм станал и след обяд може би, по някой път и като лежа в леглото се усеща на гърба.. На 20 години съм, 1.92см съм висок и тежа 95кг. Спортист съм. Здравословни проблеми съм имал по-сериозни, миналата година имах някаква инфекция на пикочния мехур и уретрата (незнам точните наименувания..). По време на уриниране, излизаше и кръв. След, като бях на доктор и след изледвания (урина и нещо за спермата), излезна че имах бактерия Трихомони, Е. коли и още едни май бяха (не им знам точните наименувания), ми изписа антибиотици, които бяха доста силни. Въобще не им помня имената, а рецептите не знам къде съм ги сложил.. Както и да е, правих всичко което ми кажеше доктора и в действителност ми помогна и то много, излекувах се. Та нали съм спортист и като всички спортисти, приемам добавки. Много пъти съм приемал добавки и проблеми съм нямал. Преди 2/3 седмици взех една добавка, където и преди съм я зимвал и не съм имал проблеми, обаче от вече може би 4/5 дни изпитвам тази "ТЪПА" болка в дясното подребрие отпред и в гърба. Приемал съм също и стероиди, но преди 2/3 години от тогава не съм зимвал каквито и да е стероиди, само на добавки съм. По време на приема ми на стероидите, преди години пиех Карсил 90мг. Ако не се лъжа, като ми свършеше Карсила и усещах нещо подобно на сегашното, но като вземех пак минаваше. От както съм спрял стероидите (вече 2/3 години) нямам проблеми, с каквото и да е свързано в тази област от тялото, незнам от какво е тази "тъпа" болка.. Мисля си, че е свързано нещо с черния дроб или жлъчката, както и си мисля, че може и да е нещо и от антибиотиците предписани по време на лечението на инфекцията. Взех си пак Карсил 90мг., но като го пия НЕ ПОМАГА, както преди. Категорично съм решил в понеделник да посетя доктора, пиша тук, ако може да ми се даде второ мнение, след моето..

zoba7112
Posts: 2
Joined: Fri Apr 04, 2014 1:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Леки "тъпи" болки в дясното подребрието отпред и в гърба

Postby zoba7112 » Fri Apr 04, 2014 3:15 pm

Само да ДО УТОЧНЯ. Болката се проявява най-често, когато вдишвам дълбоко (не винаги). Като седя или лежа, се появява на гърба. Като се движа или наведа и си опъна дясната ръка надолу, се появява пак (не винаги). И не е точно в най-дясно, ами е малко след средата към дясно, отпред и на гърба.. :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Леки "тъпи" болки в дясното подребрието отпред и в гърба

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 10:01 pm

Чак сега стигнах до Вас. Какво Ви казаха?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests