Бълбукане при почистване на ухото.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Shaider
Posts: 8
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:39 am
Location: Бургас, BG
Contact:

Бълбукане при почистване на ухото.

Postby Shaider » Fri Mar 28, 2014 6:42 pm

Здравейте, на 17 години съм, 181 см., 63 кг. (ехх, как се отслабва от 2000 мг антибиотик на денонощие) и имам проблем с дясното ухо, който се появи чак днес - когато го почиствам, като стигна малко по-навътре към тъпанчето с клечката, се чува едно бълбукане, сякаш задържа някаква течност. Като движа главата не се усеща никакво движение на течност в ухото. Вторият проблем, който е от доста време, е че ухото започна да заглъхва, ходих на УНГ, той ми направи аудиометрия и тимпанометрия и каза, че всичко е ОК, проблеми с честотите съм нямал. Да не би бълбукането да е от спукано тъпанче и да влиза течност в ухото, а заглъхването да е от увреден слухов нерв?
Моля ви, помогнете със всякакви съвети, лявото ухо ми е достатъчно зле със загубата на честоти, само с дясното чувах като хората.. :(

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Бълбукане при почистване на ухото.

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 10:05 pm

А кой антибиотик сте пили, кога, в каква доза, колко дълго и срещу какво? Писали сме, че тези данни трябва да се дават, защото няма как да Ви се отговори без тях, ако някой Ви отговори без да ги има, това би било безотговорно.
И сега, като дойде редът да отговоря - няма как да го направя...
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests