Неясна диагноза

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tedokkk
Posts: 5
Joined: Mon Dec 14, 2009 12:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Неясна диагноза

Postby tedokkk » Sat Feb 15, 2014 10:05 pm

Здравейте,на 26г съм от София,160см и 50кг. Бях писала преди няколко години,но не мога да намеря публикацията си.
От години имам.следните проблеми:обилен косопад,потене при.най-малкото напрягани или ходене,мускулна слабост,сърцебиене (90-100),трептене в крайниците,замъглено зрение,кръвно 110/70; 100/70; 115/75..Правила съм следните изследвания: прогестерон,андростендион,ТСХ,ФТ4,гликиран хемоглобин,ПКК,Желязо,Цинк,Тестостерон ,пролактин и всичко е в норма. Нямам гинекологичен проблем,нито щитовиден(ехография не ми е правена,само с опипване и на база изследванията съм нямала нищо).Неврологът нищо не откри (плеглед с чукче и кламер)
.Не мога да разбера какъв е.проблема.Нямах косопад около 1г.и.половина и пак започна с пълна сила.Посъветвайте ме къде да отида,дали на ревматолог да отида или на.друг лекар?Наистина не се чувствам човек вече,а имам малко детенце ,което разчита изцяло на мен :(

cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Неясна диагноза

Postby cveticveti » Sun Mar 16, 2014 10:50 pm

Ами аз бих ви посъветвала да видите също и антителата ТАТ и МАТ щом хормоните са добре и също да си пуснете и едно изследване АНА скрининг ,ако е положително -автоимунен процес означава и след това на имунолог или на ревматолог по- добре това се сещам като варианти.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Неясна диагноза

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 10:09 pm

Да.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests