Въпрос за памперси за възрастни

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gabriela
Posts: 1
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос за памперси за възрастни

Postby gabriela » Fri Nov 29, 2013 6:29 pm

Здравейте.Аз съм Габриела.На 20 години съм.Искам за попитам понеже разгледах в интернет че има различни видове памперси за възрастни какъв вид е най-подходящ за мен.Досега не съм носила памперси за възрастни и незнам какъв вид да си избера.Здравословно съм добре просто понякога ми се е случвало да ми се пикае много пък да няма наблизко тоалетна и се страхувам да не се изпусна защото един път ми се случи.Чудя се какъв памперс да избера между тези видове: анатомично парче за възрастни,памперс гащи или памперс с лепенки.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Postby Bulgaricus » Wed Jan 15, 2014 1:39 am

Памперси има много. Гледайте да са с голям брой капки - 5 или повече на опаковката и да Ви пасват, да не се виждат и да са Ви удобни. Конкретен за България не мога да Ви препоръчам, ако имате някой, мога да го коментирам.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests