фимоза ли е ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sani
Posts: 4
Joined: Wed Nov 27, 2013 4:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

фимоза ли е ?

Postby sani » Wed Nov 27, 2013 5:20 pm

Здравейте, съпруга ми е на 46 г има следния проблем. Края на август получи някакво възпаление на члена. Кожата спря да се забелва, започна да се цепи и кърви. Казаха че има гъбички.Не са правени никакви изследвания
.Кожния доктор изписа ломексин.Паралелно с крема правеше бани с калиев перманганат, след това със сода. По принцип има повишена захар, но не е на медикаменти. Сега нещата се пооправиха.Но ако един ден не направи баня със сода
казва че се влошават нещата . Сега кожата се забелва.Но като са забели кожата има едно стягане като пръстен в основата на главичката и изпитва лека болка, но казва че при ерекция болката е много силна, въобще не си и помисля за c*кc.
По кожата като се забели има следи от леко напукване От тук нататук какво следва ? Не иска пак да ходи при този кожен, защото нещо не остана доволен. Моля за съвет какво да предприемем нататък

Oceanborn
Posts: 4
Joined: Sat Nov 23, 2013 8:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: фимоза ли е ?

Postby Oceanborn » Fri Nov 29, 2013 12:42 pm


sani
Posts: 4
Joined: Wed Nov 27, 2013 4:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: фимоза ли е ?

Postby sani » Fri Nov 29, 2013 4:57 pm

За съжаление сме в малък град, доста далече от София. Пловдив ни е по близко, ако там може да ми препоръчате някой

sani
Posts: 4
Joined: Wed Nov 27, 2013 4:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: фимоза ли е ?

Postby sani » Tue Jan 14, 2014 4:55 pm

Ще помоля да ме насочите към добър уролог в Пловдив, защото нещата се влошават

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: фимоза ли е ?

Postby Bulgaricus » Wed Jan 15, 2014 1:25 am

Уви, аз не мога да Ви дам препоръка.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

simeonov_74
Posts: 2
Joined: Wed Mar 13, 2013 7:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: фимоза ли е ?

Postby simeonov_74 » Sun Oct 05, 2014 3:58 am

Здравейте имам сходен проблем. На 40г. 74кг 174см съм. От 3-4 месеца имам проблем с пениса. Започна много бързо да събира смегма придружено с пъпчици и подуване на препуциума. Помислих, че съм се сдобил с гъбички и почнах да се мажа с Клодтримазол и за 4-5 дни се успокояваше, но после пак същото. Отидох на кожен при една близка лекарка и ми изписа две хапчета Кандизол, Ломексин и Лоринден. След 17-19 дни лечение нещата се развиха в друга посока. Сега си взех направление за Уролог да видим какво ще каже. Къде в София мога да отида? Прилагам снимки и приемам всякакви съвети какво да предприема.
Attachments
3.jpg
(790.75 KiB) Not downloaded yet
4.jpg
(791.32 KiB) Not downloaded yet
2.jpg
(796.42 KiB) Not downloaded yet

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: фимоза ли е ?

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 2:12 am

Актуални ли са опракванията Ви?

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти, дали пушите и ако да по колко, дали в последно време сте напълнели или отслабнали! Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор, да бъдат заключени или изтрити.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests