Заплетен проблем, моля за помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

spetrov
Posts: 10
Joined: Sun Nov 24, 2013 6:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Заплетен проблем, моля за помощ

Postby spetrov » Wed Feb 05, 2014 12:45 pm

Благодаря. За приспивателни - след незадоволителни резултати със зопиклон, геродорм и ривотрил /всички изписани от психиатри или невролози/, психиатърката ми предложи хедонин. Снощи пих половинка и май успях малко да се пооткъсна от това постоянно съзнанние /дори като спя и сънувам съм в съзнание и разсъждавам/..пак към сутринта бях в едно сомнолентно полубудно състояние но доста по притъпено. Сутринта леко залитах и бях като надрусан. Чакам сега едни изследвания от ендокринолога и ще направим още една консултация относно кърлежовите инфекции,за които ми дават много противоречиви менния относно достоверноста на имуноблота / във връзка с цитомегаловирус открит и лекуван горе долу по същото време и дали са се образували антитела, изобщо дали е 100% като е негативен/.Също има различни мнения може ли толкова бързо да се развият толкова разнообразни симптоми / за 1-3 месеца/...

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Заплетен проблем, моля за помощ

Postby Bulgaricus » Sun Apr 06, 2014 11:06 pm

Как Ви е актуалното състояние?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

spetrov
Posts: 10
Joined: Sun Nov 24, 2013 6:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Заплетен проблем, моля за помощ

Postby spetrov » Sun Aug 17, 2014 2:22 pm

Здравейте. Мина много време и вече не приличам на човек.69 кила съм /бях 95/, продължавам да не спя, нямам сили да мина 200 м пеша, кожата и мускулите ми висят като на бабичка.Немога да пиина 1 глътка алкохол - удря ме много силно и ми прилошава...Навсякъде където имам хрущял по тялото хрущи и пука, ноктите ми са набраздени и в двете посоки..
..СУЕ, ПКК , ДКК, итн са нормални....и автоимунно ми казват че неможе без повишена утайка което ми се вижда малко повърхностно...... Инфекционистите ме отсвириха отвсякъде,обиколил съм ги всички които намерих в Пловдив, София ВМА и още един доктор в инфекциозна.... паразитолозите също.пускал съм 3 пъти фецес, дебела капка за бабезия в Пловдив, токсоплазмоза и много много неща....все ми мирише едно тежко такова сладко кисело на застояло и потта мирише много повече, нещо работи и ме трови и убива малко по малко..бях и на биоскенер в детокс център там казаха лаймска, хламидии и гъби..хламидиите със стандартни изсл. не се хванаха, лаймската продължава да е гранична на антитела и (-) PCR.. и инфекционистите се подписаха че нямам...другите кърлежови болести ерлихия бабезия, лайшмания, бартонела ит.н съм нямал данни...аз съм пускал разни елайзи но знам че не са много надеждни...още по малко при хронична инфекция...
.сканирал съм си всички изследвания но са 35 мб и тук няма как да ги кача....вече работата отива на....ако някой може да помогне..ако не

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Заплетен проблем, моля за помощ

Postby Bulgaricus » Tue Aug 19, 2014 7:54 pm

Биоскенерът го забравете. Това е по-зле от черодейство и няма никъде по света нито едно доказателство, че работи. Пари се вземат само.

В крайна сметка последните 3-4 изследвания можете ли да пуснете тук, за да видим какво не е правено?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

spetrov
Posts: 10
Joined: Sun Nov 24, 2013 6:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Заплетен проблем, моля за помощ

Postby spetrov » Wed Aug 20, 2014 10:49 pm

гъби
079.jpg
(289.88 KiB) Not downloaded yet

ПКК ДКК МАалария
080.jpg
пкк дкк малария
(402.18 KiB) Not downloaded yet

imunoblot
075.jpg
(372.79 KiB) Not downloaded yet


Немога да кача повече от 3 файла явно.. а има много


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests