ХИВ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
whatabout
Posts: 1
Joined: Fri Nov 01, 2013 10:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ХИВ?

Postby whatabout » Fri Nov 01, 2013 10:53 pm

Здравейте, мъж съм на 19 години, 179 висок, 67 кг. Преди три дни правих необезопасен c*кc с момиче и започвам да имам някои колебания. Днес сутринта се появи висока температура, болки в гърлото, ставите и главата. Целият съм схванат и не мога да хапна нищо. Ходих при личния си лекар, той ми постави диагноза обострен тонзилит и ми изписа антибиотик. Кажете ми, има ли възможност симптоми на ХИВ да се проявят толкова рано ? Смятам да си направя тест, но в момента се чувствам доста притеснен. Помогнете.

nyloni
Posts: 2
Joined: Fri Jul 04, 2014 11:58 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ХИВ?

Postby nyloni » Fri Jul 04, 2014 12:18 pm

Здравейте аз съм мъж на 40 години тежа 75 кг и съм висок 173 см .Бих искал да попитам някой неща свързани със евентуално заразяване с хив искам да уточня че аз съм бисексуален преди около 20 дни се видях с едно момче не сме правили абсютно никакъв вид c*кc просто само свърших на задника му извинявам се за израза и може да съм допрял леко члена си само и съм го докосвал с ръка но не по половите му органи а само отзад но само такава е ситуацията има ли опасност от инфектиране защото имам леко неразположение хрема и херпес на устата който в рамките на 1 месец ми се появява за 2 ри път .При така описаната ситуация има ли място за притеснение и кога най рано мога да се изследвам и какъв вид тест .Благодаря ви предварително

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: ХИВ?

Postby Bulgaricus » Fri Jul 04, 2014 10:53 pm

Здравейте!

Рискът от инфекция е много по-голям при анални контакти. За това има много причини, които няма да изброявам подробно тук. Задължително е да ползвате презервативи. Това е безалтернативно и единствената защита, не само срещу инфекция с ХИВ, но и срещу такава с различни видове хепатити и какво ли още не.

За Вас е нямало риск при описаният контакт за инфекция с вируса на ХИВ.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

nyloni
Posts: 2
Joined: Fri Jul 04, 2014 11:58 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ХИВ?

Postby nyloni » Sat Jul 05, 2014 11:15 am

Много благодаря за бързия отговор искам само да попитам кога най рано мога да отида на тест и по добре да направя елаиза нали

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: ХИВ?

Postby Bulgaricus » Sat Jul 05, 2014 8:34 pm

Най-добре е Уестърн блот, но в БГ и Елайза става.

След 3, 6 и 12 месеца.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests