Болезнен лимфен възел на врата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
strah_
Posts: 1
Joined: Sun Sep 22, 2013 2:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болезнен лимфен възел на врата

Postby strah_ » Sun Sep 22, 2013 3:03 pm

Здравейте, на 24 години съм, 45 кг. Преди около година ми беше направена операция в следствие HPV на маточната шийка. От известно време на твърдото небце имам някаква подутинка, голяма колкото оризово зърно, но имам чувството, че се увеличава. Ходих на УНГ, където лекарят ми каза, че проблем не вижда. От няколко дни обаче имам болезнен лимфен възел на врата, но се напипва леко, тъй като не е много увеличен. Когато го натисна не ме боли, но при завъртане на главата го усещам. Възможно ли е да имам рак на гърлото или устата и трябва ли да посетя друг специалист? Много съм притеснена.
Благодаря предварително! :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests