Болка в корема - помогнете ми този ад да свърши!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Cveteto
Posts: 5
Joined: Wed Nov 21, 2012 8:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в корема - помогнете ми този ад да свърши!

Postby Cveteto » Thu Sep 19, 2013 4:16 pm

Здравейте!

Казвам се Цветелина, 172см, 55кг, 27г
Родих преди година и 2 месеца. На 4-я ден след раждането ме заболя много корема. Първата ми асоциация беше да отида при гинеколог, за да не е нещо свързано с раждането. Отидох - всичко беше наред. Болките продължаваха. Насочиха ме към гастроентеролог - нищо. Всичко е наред. Казаха, че имам депресия - хайде на психиатър-псохотерапевт. Пих АД - никаква полза.

Започна се един кръговрат - гастроентеролог, гинеколог, ендокринолог, невролог, психолог и така отначало.

Всичките ми изследвания са добри, всичко е в норма, но мен продължава да ме боли. Изпила съм една камара лекарства - никаква полза!

Болката първите 3-4 месеца беше непоносима - много силна. Не можех да се храня, не можех да спя, не можех да се грижа за новородената си дъщеричка дори. Беше просто кошмар. Изпотяваха ми се крайните също, не можех да стоя от болка.
След това малко поутихна - имам предвид, че се намали интензитета й с 2 единици ( ако кажем, че е била 6). Има я постоянно, тъпа болка, понякога става остра. Обхваща целия стомах и цялата област около пъпа.

Единствено при направената Гастроскопия ми казаха, че имам няколко ерозийки повърхностни и жлъчката връща сок в стомаха. Пих пак хапчета, от които ми казаха, че след месец ще съм "пушка". И тази болка не се дължала на това. Да но не съм "пушка" и продължава да ме боли.
П.С. Правен ми е и скенер ( без контраст) - той също не показа нищо. Започнах и психотерапия - за сега не намирам полза.
Дали не е добре да посетя Невролог? Мислите ли, че ще има полза?

Честно казано, вече не знам какво да правя. Кой път да хвана... И дали тази болка някога ще има край?

Мъчно ми е, че пропилях една година по болници в търсене на лекари и лек за това, и пропуснах ценни мигове от живота на детето си, които н мога да върна.
През тази една година тя беше толкова кротко бебе, че всички майки сигурно си мечтаят за такова... а аз.... аз ли? Аз не можах да й се порадвам и да бъда до нея, когато можеби имаше най-голяма нужда от мен. Sad

Ако знам със сигурност, че тази болка няма спре, предпочитам да отида и да се метна от някъде, за да не тежа нито на съпруга ми, нито на детето си. Не искам детето ми да има болна майка.

Моля ви, дайте ми съвет или нещо, което би ми помогнало, ако знаете, ще съм ви много благодарна!
Искам просто този ад да свърши! ;(

JennyAta
Posts: 2
Joined: Sat Nov 16, 2013 5:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болка в корема - помогнете ми този ад да свърши!

Postby JennyAta » Sat Nov 16, 2013 7:05 pm

Здравейте,
боже колко ми е познато това, което пишете....
Аз след като родих (може би два месеца след това) ме хвана едно главоболие, убийствено. Не ми даваше мира и ден и нощ. Започна се обикаляне по доктори. Всички казваха-нищо ти няма, но аз не-имам тумор, рак, ще умра, горкото ми дете ще остане без майка....Един ден след поредното изпадане в паника, че умирам, а никой не може да открие причината срещнах един страхотен лекар, който ми каза следното-нека направим всички необходими изследвания и ако всичко е наред, отиваш на психиатър. Така и направих. Няма да изброявам изследванията, които правих и парите, които пръснахме. Ужаса, който преживях от това, че сама спрях кърмата си, за да обикалям по доктори, вместо да стоя при детето си и да му се радвам. Така се озовах при психиатър, който ми обясни, че съм изпаднала в едно тревожно състояние и получавам ПА. Изписа ми хапчета и след като минаха страничните им ефекти аз се почувствах друг човек. Забравих за главоболия, за доктори и изследвания....Родих се, наистина мислех, е Господ ми е дал втори шанс , гледах си детенцето и дори почнах работа, детето ми тръгна на градинка, ноо...
преди половин година решихме с психиатъра ми, че е време да спираме хапчета, искам да имам второ детенце. От два месеца не съм пила нищо, но ....от месец започнаха проблеми с храносмилателната ми система (можете да прочетете поста ми). Знам, че и стреса се отразява на стомаха и червата, но пак започнаха да ми се въртят черни мисли в главата-рак и тем подобни. Но сега знам-пробвам лекарствата, които ми изписа гастроентеролога, ако мине добре, ако ли не правя нужните изследвания, за да се убедя, че всичко е на "нервна почва" и пак се обаждам на психиатъра, а с второто детенце може би ще се наложи да изчакам :(
Дано съм била от полза! Всичко хубаво ви желая! Радвайте се на детенцето си!

Cveteto
Posts: 5
Joined: Wed Nov 21, 2012 8:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болка в корема - помогнете ми този ад да свърши!

Postby Cveteto » Tue Dec 03, 2013 3:47 pm

Аз съм пила АС без никакъв резултат. Е, не много време, около 2 месеца. Но психиатърът каза, че при всички положения би трябвало да има ефект до тогава.
Много ми е отчаяно и наистина не знам какво да правя. :(

сега чух за някаква клиника в Габроро. Не знам....
Ще полудея!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Болка в корема - помогнете ми този ад да свърши!

Postby Bulgaricus » Wed Jan 15, 2014 1:37 am

На кой му е актуален проблемът още?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests