Цепнато гемче?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
momcheto22
Posts: 1
Joined: Mon Sep 16, 2013 10:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Цепнато гемче?

Postby momcheto22 » Mon Sep 16, 2013 10:11 pm

Здравейте, преди няколко дни докато правихме c*кc с приятелката ми се цепна леко гемчето. Първо искам да кажа, че дълбоко се съмнявам да ми е къс гема, защото правя c*кc от 6-7 години и никога, ама никога не съм имал каквито и да било /дори и малки и незначителни/ оплаивания в областа на гема. Отделно мога спокойно да си забеля препуциума почти до началото на ствола на пениса без да ме опъва и без да ме боли. В момента също мога да си го забелвам без да ме боли. Единствените оплаквания, които имам в момента са, че ако седи 10мин+ при първото забелване доста ме заболява, но след това никакъв проблем, също така при докосване боли много. Колко мислите, че трябва да не правя c*кc и с какво да го третирам за.да зарастне. И да кажа само, че кръв не ми е текло, нито нищо, в момента като го погледна директно на цепнатотомясто си е просто червено и си е, като съвсем миниатюрна раничка, но то си е цепване, като на всяко едно място все пак нормално е.

Прикачвам и снимка, за да може малко или много да се ориентирате.

http://store.picbg.net/pubpic/B4/17/cf28046ae7d4b417.jpg

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests