Безцветни пъпки по лицето(помощ)

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
street_24
Posts: 1
Joined: Sat Aug 10, 2013 3:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Безцветни пъпки по лицето(помощ)

Postby street_24 » Sat Aug 10, 2013 3:24 pm

Здравейте,имам един проблем и все нямам време и средства да отида го града да се прегледам на дерматолог.Искам да Ви попитам нещо и се надявам да успеете да ми помогнете по някакъв начин или поне да ми дадете съвет...Та от няколко месеца имам от дясната страна на лицето ситни безцветни кожни образувания с твърда повърхност,приличат на малки кръгли пъпки но не са точно пъпки.Една от тях бял обелила,като суха коричка стоеше,после пак си стана така(твърда безцветна и кръгла малка пъпка),много се притеснявам, защото ми се появиха от скоро от същите и по дясната ръка няколко на брой.Много е неприятно особено когато съм в компания,виждат се и много грозят,чувствам се много зле като се загледа някои и ме пита какви са тези пъпки:(на 19 год.съм.45 кг.158 висока,не пия нито пуша,несъм имала проблеми с акне и др.кожни проблеми.Много моля за съвет..имам снимки ако има някой,който може да ми помогне.Благодаря предварително!!! :?:п.с-по долу съм приложила снимка на ръката
Attachments
DSC09549.JPG
(347.58 KiB) Not downloaded yet

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests