Зачервяване на кожата и главичката на пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Shaider
Posts: 8
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:39 am
Location: Бургас, BG
Contact:

Зачервяване на кожата и главичката на пениса

Postby Shaider » Wed Aug 07, 2013 11:01 pm

Имам следния проблем от 2 седмици - по кожата на пениса имам бели пъпчици, също така беше зачервена. Главичката беше на червени петна. Кожата ме сърбеше, а главичката ме болеше. Забелването е много трудно, макар и да успявам докрай да го забеля (и като е здрав пак е трудно, защото ми е по-къса юздичката). Ходих на дерматовенеролог, изписа ми калиев перманганат, смесен със сода бикарбонат и Бетазон-Трио за мазане. Каза ми, че имам баланит, макар, че след като и кожата е червена трябва да е баланопостит, ако не се бъркам. Една седмица всяка вечер правих бани, след което го мазах. Елиминирах сърбежа и болката, кожата не беше червена, главичката беше леко зачервена, но пъпките по кожата си останаха, забелването стана по-лесно. Докторът каза да не го третирам с нищо 4 дни, за да може да ми пусне изследване при уролог и да не се замъгли картината (днес, все ми проба от пикочния канал и натривка от кожата на главичката). Кожата отново се зачерви, главичката си беше леко червена, отново с мъки и болки го забелвам, но не болеше и не сърбеше, като не го закачам. :shock: Сега ми изписа само калиев перманганат, вдругиден чакам резултатите от изследванията. На 17 съм, 178 см, 65кг, не съм имал контакти. Въпросите ми са - дали ще се налага рязане на юздичката или обрязване; при какви условия ще се наложи да се правят още изследвания и какви са те? Благодаря.

Shaider
Posts: 8
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:39 am
Location: Бургас, BG
Contact:

Re: Зачервяване на кожата и главичката на пениса

Postby Shaider » Sat Aug 10, 2013 4:29 am

Едит: В момента съм на Амоксиклав 625 мг, урологът ми го изписа 3х1 капсула, пия го с Биобаланс (1х на ден) и Вит А (2х на ден). В понеделник съм на контролно изследване. Допреди 1 седмица пиех суроватъчен протеин Optimum Nutrition Gold Standard, 1 или 2 пъти на ден, всеки ден без неделя. Тъй като е хранителна добавка, дали е възможно да е причинител на инфекцията?

Shaider
Posts: 8
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:39 am
Location: Бургас, BG
Contact:

Re: Зачервяване на кожата и главичката на пениса

Postby Shaider » Thu Aug 15, 2013 4:34 pm

Изписаха ми Уназин 2х2 табл. заедно с витамин А, защото съм имал ентерококи, които били причина за възпалението. Още съм със зачервена кожа и главичка, появи се гной при еякулация. Възможно ли е антибиотикът да ми навреди на бъбреците и на черния дроб, след като преди 2 дни спрях Амоксиклава и дали съм получил пиоспермия (мисля, че така се наричаше болестта с гной е еялулата)?


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests