Отново за главоболието...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dorom
Posts: 1
Joined: Wed Jul 17, 2013 12:22 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Отново за главоболието...

Postby Dorom » Thu Jul 18, 2013 1:00 am

Здравейте,
Жена, 42г, 167см, 85кг
12.2010г - Хистеректомия, оставен е само левият яйчник.
02.2013г - Премахната е почти цялата щитовидна жлеза, оставена е 1/4 от левия лоб
През 1993г - установен хроничен синузит в ляво
През 1997г - установена дискова херния (с изтръпване в дясния крак)
През 2010г реших най-накрая да си направя изследвания относно главоболието, което имах само в лявата част на главата (цялата, от врата до челото)- ЯМР (всичко е ОК), всякакви възможни очни прегледи (всичко е ОК, установи се само удебелена роговица). Преди 1м правих отново очен преглед - няма промяна в диоптрите. Синузитът ми не се е възпалявал от 13г, предполагам дори е изчезнал - прекарах 9г около океана, доста здравословни проблеми отшумяха тогава и не са се връщали до сега. Обаче....главоболието продължава. След операцията на ЩЖ ми изписаха Л-Тироксин 50, след 2 месеца ТСХ се беше повишил 10 пъти (52,36) и дозата ми беше повишена на 0,100мг (1 седмица преди това пиех 0,75мг). Когато започнах Л-Тироксин 100 на 5я ден започна главоболието отново ( не беше ме боляло от около година). Прочетох страничните ефекти - главоболие и/или повишено мозъчно налягане. Сама си намалих дозата на 0,75мг преди 3 дни. Днес отново съм с това адско главоболие само от ляво. Новите изследвания (ТСХ, ФТ3 и ФТ4) са за след месец. Какво мога да направя още, какъв друг лекар, освен ендокринолог, офталмолог и невролог, бих могла да посетя? Забравих да споделя - с 3 нурофена 200мг или 2 нурофена 400мг или 2 аналгина нещата стават поносими, усеща се като дискомфорт, не точно болка.
Благодаря предварително.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests