Стафилококова инфекция-помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mema77
Posts: 1
Joined: Tue Jul 16, 2013 8:18 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Стафилококова инфекция-помощ

Postby mema77 » Tue Jul 16, 2013 1:48 pm

Здравейте!На 36 години съм,165 см,52 кг.,нямам други заболявания.От февруари месец започнаха да ми отичат очите и да се подуват клепачите+сърбежи.След ходене по мъките,преди месец установиха,че е стафилококова инфекция-AURЕUS/от антибиограмата/.Оказа се,че е и в гърлото, и в носа.Взимам лекарства вече близо месец,но нещата са на приливи и отливи.Уж се пооправих,но ето преди два дни усещах пронизваща болка в лявото и умора /като пред температура/в двете очи.Лекарствата ,които взимам са:
Dalacin/антибиотик/,Neurobex, Aziter/капки за очи/, Floxal/мехлем за очи/, Tobradex/в носа/.
Въпросите,които имам са следните:
1.Трябва ли да сменя лекарствата? А лекаря?
2.Наистина ли втора антибиограма/за да проверя повлияването/ мога да направя след месец-два,за да е реална,без изкривявания?
3.Проблем ли е използването на коректор за сенки под очите/в смисъл мога ли да повлияя за възпалителен процес/?
4.Смятате ли,че трябва по -продължително време да ползвам лекарствата?
Благодаря Ви предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests