Сълзящо око

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sadface
Posts: 8
Joined: Mon Nov 19, 2012 1:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Сълзящо око

Postby sadface » Sat Jul 13, 2013 5:31 pm

Здравейте, от около 2 дни дясното ми око постоянно сълзи. Не изпитвам някакъв дискомфорт, не усещам да има чуждо тяло вътре, не е зачервено. Забелязах, че светлината ме дразни малко повече от обичайното. Някакви идеи? Аз съм 21 годишен, мъж, 1.72м, 72 кг.

sadface
Posts: 8
Joined: Mon Nov 19, 2012 1:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Сълзящо око

Postby sadface » Wed Jul 17, 2013 1:11 pm

Здравейте, дясното ми око продължава да сълзи непрестанно. Ходих на очен лекар, прегледа ме, изписа ми капки хидрокортизон с хлорамфеникол по 1 капка в дясното око през 4 часа. Утре пак съм на преглед, но положението ми е все същото и започвам да се притеснявам да не е другаде проблема, а не в окото. Ще се радвам, ако получа мнение от вас! Поздрави!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests