Стафилококи-Помощ!!!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
isisdea
Posts: 2
Joined: Thu Jul 04, 2013 8:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Стафилококи-Помощ!!!

Postby isisdea » Thu Jul 04, 2013 8:33 pm

Синът ми е на 5г и половина.От няколко години насам е постоянно болен (висока температура без изразени кашлица и носен секрет).През 2010 лежа в болница с пиелонефрит,там го УЖ излекуваха,не му предписаха след болнично лечение,не ми казаха какви бактерии има.След това се започна с постоянното боледуване и може би наслагване на инфекции различни и не ле кувани адекватно от доктори. Миналата година тигнахме до там ,че CRP беше със стойности в кръвта при изследване 187,45.Заведох го при Специалист детски болести,който му предписа 2 вида антибиотика венозно Терцеф и Амикацин.Купих 4 броя ваксини Синфлорикс бихме 3 броя ,за четвъртата от болести не можем.Май месе 2013 му откриха МАроксела ,лекувахме го с Аугментин.На 25.05 при изследвания гърлен и носен секрет ,за да проверим има ли бактерии и да бием ваксината откриха стафилококи.Предписаха му Хибитан -капки и Бакробан ,за да не го тъпчем с антибиотици, 1 седмица след резултатите той пак е с много висока температура,болят го ставите,става му лошо.От 3 години насам съм толкова обезкуражена и толкова отчаяна.не знам към кой доктор да се обърна.Виждам,че няма съвестни доктори,които наистина да ти помогнат,детето ми е като опитно зайче за тях.Толкова ми е мъчно за него.........Вчера ме пита -Мамо, до кога ще пия лекарства ? :cry:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests